Om Kystplan

Kystplan er et ingeniørfirma som har sitt hovedkontor på Fillan i Hitra kommune. Firmaet selger forskjellige tjenester innen begrepet bygg og anlegg, men har sin hovedvekt på eiendomsutvikling og planarbeid.

 

Kystplan As ble startet i 2007, og var et resultat av et lengre tids samarbeid mellom to firma på Hitra.  I 2009 ble det tatt et valg om å satse på et større geografisk område og å videreutvikle forretningsidéen. Som et resultat av dette ble avdelingskontoret på Brekstad opprettet i 2011 og i Steinkjer i 2016.

Lokaliteter

FILLAN - HITRA

Kystplan sine lokaler ligger i Fillan sentrum. Lokalene er i Mediehuset. Inngang på baksida ved siden av lokalavisa Hitra-Frøya


FOSEN

Kontoret ligger på BREKSTAD  har kontor i 2 etg. i Fosen Næringshage. 

Næringshagen ligger på andre siden av gata ovenfor Brekstad Apotek og Ørland Sparebank.



STEINKJER

Vårt pilotkontor i Steinkjer ligger i Kunnskapsparken, Jakob Weidemanns gate 9.

Kontoret er betjent mandag tom fredag, kl. 0900-1200.

Våre Ansatte

Navn: Grethe Rostad
Tlf: 908 55 627
E-post: grethe@kystplan.no
Stilling: Avdelingsleder
les mer
Navn: Turid Glørstad
Tlf: 906 76 355
E-post: turid@kystplan.no
Stilling: Prosjektleder
les mer
Navn: Lise K. Grong
Tlf: 91 10 12 19
E-post: lise@kystplan.no
Stilling: Prosjektleder
les mer
Navn: Berit Moen
Tlf: 934 60 021
E-post: berit@kystplan.no
Stilling: Prosjektleder
les mer
Navn: May I Andreassen
Tlf: 934 67 358
E-post: may@kystplan.no
Stilling: Daglig leder
les mer
Navn: Siv Anita Knutsen
Tlf: 480 33 566
E-post: siv@kystplan.no
Stilling: Prosjektmedarbeider
les mer
Navn: Anna Marie Hårstad
Tlf: 948 03 287
E-post: annamarie@kystplan.no
Stilling: Prosjektmedarbeider
les mer